Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma PIELGRZYMKI KATOWICE, ul.Warszawska 58, 40-008 Katowice. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję
Pielgrzymki zagraniczne - Katowice

Królestwo Maroka

Odkryj tajemnice Maroka

Zobacz Królestwo Maroka
Pielgrzymki zagraniczne - Katowice

Pielgrzymki Katowice - Zapraszają!

Pielgrzymki zagraniczne - Katowice

Pielgrzymki Katowice - Zapraszają!

Pielgrzymki zagraniczne - Katowice

Pielgrzymki Katowice - Zapraszają!

Pielgrzymki zagraniczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pielgrzymek zagranicznych. Poniżej prezentujemy listę, po kliknięciu w klawisz "więcej", wyświetli się Państwu cała specyfika pielgrzymki wraz z jej ceną oraz programem. Prosimy nie zwlekać ponieważ liczba miejsc jest zawsze ograniczona, a niskie ceny zachęcają do skorzystania z oferty.

Pielgrzymki Biblijne


Amman - Jordania

19-26.06.2019

Najbliższy termin: od 19-06-2019 do 26-06-2019


AMMAN - JORDANIA

Pielgrzymka 8-dniowa, samolotowa

TERMIN: CZERWIEC 2019

1 DZIEŃ: KRAKÓW - AMMAN
Zbiórka w Balicach, odprawa lotnicza. Przylot: Kraków - Amman.
Spotkanie z przewodnikiem na lotnisku w Ammanie. Przejazd do hotelu w Ammanie. Nocleg.

2 DZIEŃ: AMMAN - AJLUN - DŻARASZ - AMMAN
Śniadanie w hotelu, transfer do Ajlun, zwiedzanie XII-wiecznego zamku Al-Rabid; zbudowanego przez jednego z poruczników Saladyna w kampanii przeciwko krzyżowcom. Następnie Dżarasz, wielkość Imperialnego Rzymu - jest jednym z największych i najlepiej zachowanych miejsc rzymskiej architektury na świecie poza Włochami, brukowane ulice z kolumnadami, strzeliste świątynie na wzgórzach, piękne teatry, przestronne place publiczne, łaźnie, fontanny i mury miejskie przebite wieżami i bramami. Kolacja i nocleg w Ammanie.

3 DZIEŃ: AMMAN - MADABA - GÓRA NEBO - MORZE MARTWE - PETRA
Śniadanie w hotelu, przejazd na południe od Ammanu, wzdłuż 5000-letniej King`s Highway; jedna z najbardziej pamiętnych podróży po Ziemi Świętej, przechodząca przez szereg starożytnych miejsc, Madaba; "Miasto mozaik" typowe miasteczko na East Bank: pod każdym niemal domem znajduje się piękna bizantyjska mozaika.
Wiele z tych mozajek zostało wykopanych i jest eksponowanych w miejskim muzeum.
Przejazd na Górę Nebo, górę Mojżesza. Panorama zapierająca dech, widok na dolinę Jordanu i Morze Martwe. Po południu wyjazd nad Morze Martwe - jest to najniższy punkt na ziemi i najbogatsze na świecie źródło naturalnych soli, kryjące wspaniałe skarby nagromadzone przez tysiące lat. Czas wolny na wypoczynek, cieszenie się błotkiem i słoną wodą.
Pod koniec dnia przejazd do Miasta Nabatejczyków w Petrze, kolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: PETRA
Śniadanie w hotelu, całodniowa wycieczka po legendarnym mieście Petra Rose Red. To miasto Nabatejczyków zostało zbudowane ponad 2000 lat temu i ukryte w ogromnej skalistej górze, do której prowadzi wąski i wysoki wąwóz. Dzięki monumentalnym fasadom i spektakularnym budynkom wyrzeźbionym z litej skały, to zapierające dech w piersiach miejsce zostało wpisane na listę UNESCO i uznawane jest za jeden z 7 nowych cudów świata.
Powrót do hotelu w Petrze, kolacja i nocleg.

5 DZIEŃ: PETRA - AKABA - WADI RUM
Śniadanie w hotelu, przejazd do Akaby, która jest jedynym ujściem Jordanu do morza. Ośrodek turystyczny Akaba słynie z fantastycznych możliwości nurkowania, łagodnego zimowego klimatu i piaszczystych plaż. Wypoczynek nad krystalicznie czystą wodą, spektakularna fauna i flora Morza Czerwonego, czas na kąpiel, nurkowanie lub kąpiele słoneczne. Przejazd do Wadi Rum, największej pustyni w Jordanii i obszaru chronionego, w którym Sir Laurence napisał siedem filarów mądrości.
Podziwianie zachodu słońca, kolacja i nocleg na pustyni.

6 DZIEŃ: WADI RUM - AMMAN
Śniadanie w hotelu, czas wolny, Po południu podróż do Wadi Rum, niezapomniana
2-godzinna przygoda safari. Jedna z najlepszych przejażdżek życia, z lokalnym przewodnikiem Beduinów. Pięknie kolorowe klify, zakończenie dnia w obozie Beduinów, kolacja i nocleg.

7 DZIEŃ: AMMAN - ZAMKI PUSTYNNE - AMMAN
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie stolicy: zasoby i kultura Królestwa Haszymidzkiego; historyczne centrum, cytadela, rzymski amfiteatr, stare meczety, galerie i sklepy. Także bardziej nowoczesne centrum, które nadaje miastu dwoistość i wyjątkowy charakter. Przejazd na wschód od Ammanu, Zamki Pustynne Jordanii, które są pięknym przykładem wczesnej sztuki islamskiej. Wizyta w zamku Al-Haraneh, pałacu Amra i zamku Al-Azraq Nocleg w Ammanie.

8 DZIEŃ: AMMAN - KRAKÓW
Wylot: Amman - Kraków.


ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W REALIZACJI PROGRAMU!

>>>KAŻDEGO DNIA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA WE MSZY ŚWIĘTEJ<<<

CENA: podamy w terminie późniejszym

Cofnij
Kontakt z organizatorem pielgrzymek w Katowicach

Kontakt

 • Biuro czynne:

  9:00 - 16:00

  w środy: 10:00 - 17:00

 • Adres siedziby:

  ul. Warszawska 58

  40-008 KATOWICE

 • Telefony:

  +48 32 356 90 50

  +48 519 546 303

 • biuro@pielgrzymki.katowice.pl

 • NUMER KONTA - wpłaty PLN

  ING BANK ŚLĄSKI

  86 1050 1214 1000 0092 1320 0083

 • Wpłaty EURO ING BANK ŚLĄSKI

  PL 22 1050 1214 1000 0092 1405 4059

  SWIFT CODE: INGBPLPW

Zapisz się na newsletter, bądź na bieżąco